Przedstawiamy ostateczną tabelę wyników rozgrywek fazy grupowej.

GRUPA 1
Lp.Nazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKMecz 1Mecz 2
1Jędrzejczyk MateuszKuleraxPGKostka Aleksandertotutotam070:3 w.o.0:3 w.o.
2Kozieł DawiddawidusenkoJędrzejczyk MateuszKuleraxPG0:3 w.o.0:3 w.o.
3Kozieł DawiddawidusenkoKostka Aleksandertotutotam070:3 w.o.0:3 w.o.
4Jędrzejczyk MateuszKuleraxPGRus Samuelsamuelekrus-ruse1:3
5Kostka Aleksandertotutotam07Rus Samuelsamuelekrus-ruse0:10
6Rus Samuelsamuelekrus-ruseKozieł Dawiddawidusenko3:0 w.o.3:0 w.o.

GRUPA 2
Lp.Nazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKMecz 1Mecz 2
1Jurasz KamiliBoars_MadejKurowski BartoszPolskaLazania3:07:0
2Jurasz KamiliBoars_MadejLeśniak KamilKiemon332:32:2
3Jurasz KamiliBoars_MadejMaślanka MichałMisiuPro1234563:02:1
4Leśniak KamilKiemon33Maślanka MichałMisiuPro1234560:23:4
5Kurowski BartoszPolskaLazaniaLeśniak KamilKiemon332:80:3 w.o.
6Kurowski BartoszPolskaLazaniaMaślanka MichałMisiuPro1234560:3 w.o.1:4

 

GRUPA 3
Lp.Nazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKMecz 1Mecz 2
1Kapeta ArturarczipgSzymoński Grzegorzzegor123436:08:0
2Kapeta ArturarczipgMaślanka IgorFiszhix0:22:0
3Kapeta ArturarczipgWolny Franciszekfuel-funny7473:0 w.o.3:0 w.o.
4Maślanka IgorFiszhixWolny Franciszekfuel-funny74710:03:0 w.o.
5Szymoński Grzegorzzegor12343Maślanka IgorFiszhix1:30:2
6Szymoński Grzegorzzegor12343Wolny Franciszekfuel-funny7473:0 w.o.

 

GRUPA 4
Lp.Nazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKMecz 1Mecz 2
1Legut Tomasztomek_601Szymoński MateuszMatii_SP10:3 w.o.0:3 w.o.
2Legut Tomasztomek_601Matuszek BartoszAT_bartek0:3 w.o.0:3 w.o.
3Szymoński MateuszMatii_SP1Matuszek BartoszAT_bartek3:26:2
4Kostka Oliwierkranik69Legut Tomasztomek_6013:0 w.o.3:0 w.o.
5Kostka Oliwierkranik69Szymoński MateuszMatii_SP12:80:5
6Kostka Oliwierkranik69Matuszek BartoszAT_bartek0:31:3

 

Podsumowanie:

Tabela grupy 1
MiejsceNazwisko i imięNICKPunktyBramki
1Rus Samuelsamuelekrus-ruse1219:1
2Kostka Aleksandertotutotam071212:10
3Jędrzejczyk MateuszKuleraxPG67:9
4Kozieł Dawiddawidusenko00:18

 

Tabela grupy 2
MiejsceNazwisko i imięNICKPunktyBramki
1Jurasz KamiliBoars_Madej1319:6
2Maślanka MichałMisiuPro1234561214:9
3Leśniak KamilKiemon331019:12
4Kurowski BartoszPolskaLazania03:28

 

Tabela grupy 3
MiejsceNazwisko i imięNICKPunktyBramki
1Kapeta Arturarczipg1522:2
2Maślanka IgorFiszhix1520:3
3Szymoński Grzegorzzegor1234334:19
4Wolny Franciszekfuel-funny74700:22

 

Tabela grupy 4
MiejsceNazwisko i imięNICKPunktyBramki
1Szymoński MateuszMatii_SP11828:6
2Matuszek BartoszAT_bartek1216:10
3Kostka Oliwierkranik6969:19
4Legut Tomasztomek_60100:18

 

KOLEJNE ROZGRYWKI – 2 czerwca od godziny 15:00-17:00

Warunkiem uznania wyniku jest rozegranie meczu i rewanżu w określonym czasie j.w. oraz po przesłaniu zdjęcia wyniku na adres biuro@esportpolska.org.

Nie odpowiadamy za jakość połączeń internetowych. Można ustalić przez komunikator rozgrywkę.

I Turniej FIFA 20 online 1/4 finału
LpNazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKI MECZREWANŻ
1Rus Samuelsamuelekrus-ruseMatuszek BartoszAT_bartek0:3 w.o.0:3 w.o.
2Jurasz KamiliBoars_MadejMaślanka IgorFiszhix3:30:2
3Kapeta ArturarczipgMaślanka MichałMisiuPro1234564:03:3
4Szymoński MateuszMatii_SP1Kostka Aleksandertotutotam0712:011:0

 

 

1/2 FINAŁU – 3 czerwca 2020 – w godz. od 15:00 do 16:00

Warunkiem uznania wyniku jest rozegranie meczu i rewanżu w określonym czasie j.w. oraz po przesłaniu zdjęcia wyniku na adres biuro@esportpolska.org.

Nie odpowiadamy za jakość połączeń internetowych. Można ustalić przez komunikator rozgrywkę.

LpNazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKI MECZREWANŻ
1Kapeta ArturarczipgSzymoński MateuszMatii_SP15:010:1
2Maślanka IgorFiszhixMatuszek BartoszAT_bartek4:44:1

 

3 czerwca 2020 – Grają o 3-4 miejsce

LpNazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKI MECZREWANŻ
1Szymoński MateuszMatii_SP1Matuszek BartoszAT_bartek2:13:0


FINAŁ – 4 czerwca 2020 – w godz. od 15:00 do 16:00

Warunkiem uznania wyniku jest rozegranie meczu i rewanżu w określonym czasie j.w. oraz po przesłaniu zdjęcia wyniku na adres biuro@esportpolska.org.

Nie odpowiadamy za jakość połączeń internetowych. Można ustalić przez komunikator rozgrywkę.

LpNazwisko i imięNICKNazwisko i imięNICKI MECZREWANŻ
1Kapeta ArturarczipgMaślanka IgorFiszhix  

 

FINAŁ FIFA20 ONLINE

SZKÓŁ POWIATU ŻYWIECKIEGO

 

4 miejsce – Matuszek Bartosz – AT_bartek

3 miejsce – Szymoński Mateusz – Matii_SP1

2 miejsce – 

1 miejsce –