Zaznacz stronę

Przedstawiamy ostateczną tabelę wyników rozgrywek fazy grupowej.

GRUPA 1
Lp. Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK Mecz 1 Mecz 2
1 Jędrzejczyk Mateusz KuleraxPG Kostka Aleksander totutotam07 0:3 w.o. 0:3 w.o.
2 Kozieł Dawid dawidusenko Jędrzejczyk Mateusz KuleraxPG 0:3 w.o. 0:3 w.o.
3 Kozieł Dawid dawidusenko Kostka Aleksander totutotam07 0:3 w.o. 0:3 w.o.
4 Jędrzejczyk Mateusz KuleraxPG Rus Samuel samuelekrus-ruse 1:3
5 Kostka Aleksander totutotam07 Rus Samuel samuelekrus-ruse 0:10
6 Rus Samuel samuelekrus-ruse Kozieł Dawid dawidusenko 3:0 w.o. 3:0 w.o.

GRUPA 2
Lp. Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK Mecz 1 Mecz 2
1 Jurasz Kamil iBoars_Madej Kurowski Bartosz PolskaLazania 3:0 7:0
2 Jurasz Kamil iBoars_Madej Leśniak Kamil Kiemon33 2:3 2:2
3 Jurasz Kamil iBoars_Madej Maślanka Michał MisiuPro123456 3:0 2:1
4 Leśniak Kamil Kiemon33 Maślanka Michał MisiuPro123456 0:2 3:4
5 Kurowski Bartosz PolskaLazania Leśniak Kamil Kiemon33 2:8 0:3 w.o.
6 Kurowski Bartosz PolskaLazania Maślanka Michał MisiuPro123456 0:3 w.o. 1:4

 

GRUPA 3
Lp. Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK Mecz 1 Mecz 2
1 Kapeta Artur arczipg Szymoński Grzegorz zegor12343 6:0 8:0
2 Kapeta Artur arczipg Maślanka Igor Fiszhix 0:2 2:0
3 Kapeta Artur arczipg Wolny Franciszek fuel-funny747 3:0 w.o. 3:0 w.o.
4 Maślanka Igor Fiszhix Wolny Franciszek fuel-funny747 10:0 3:0 w.o.
5 Szymoński Grzegorz zegor12343 Maślanka Igor Fiszhix 1:3 0:2
6 Szymoński Grzegorz zegor12343 Wolny Franciszek fuel-funny747 3:0 w.o.

 

GRUPA 4
Lp. Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK Mecz 1 Mecz 2
1 Legut Tomasz tomek_601 Szymoński Mateusz Matii_SP1 0:3 w.o. 0:3 w.o.
2 Legut Tomasz tomek_601 Matuszek Bartosz AT_bartek 0:3 w.o. 0:3 w.o.
3 Szymoński Mateusz Matii_SP1 Matuszek Bartosz AT_bartek 3:2 6:2
4 Kostka Oliwier kranik69 Legut Tomasz tomek_601 3:0 w.o. 3:0 w.o.
5 Kostka Oliwier kranik69 Szymoński Mateusz Matii_SP1 2:8 0:5
6 Kostka Oliwier kranik69 Matuszek Bartosz AT_bartek 0:3 1:3

 

Podsumowanie:

Tabela grupy 1
Miejsce Nazwisko i imię NICK Punkty Bramki
1 Rus Samuel samuelekrus-ruse 12 19:1
2 Kostka Aleksander totutotam07 12 12:10
3 Jędrzejczyk Mateusz KuleraxPG 6 7:9
4 Kozieł Dawid dawidusenko 0 0:18

 

Tabela grupy 2
Miejsce Nazwisko i imię NICK Punkty Bramki
1 Jurasz Kamil iBoars_Madej 13 19:6
2 Maślanka Michał MisiuPro123456 12 14:9
3 Leśniak Kamil Kiemon33 10 19:12
4 Kurowski Bartosz PolskaLazania 0 3:28

 

Tabela grupy 3
Miejsce Nazwisko i imię NICK Punkty Bramki
1 Kapeta Artur arczipg 15 22:2
2 Maślanka Igor Fiszhix 15 20:3
3 Szymoński Grzegorz zegor12343 3 4:19
4 Wolny Franciszek fuel-funny747 0 0:22

 

Tabela grupy 4
Miejsce Nazwisko i imię NICK Punkty Bramki
1 Szymoński Mateusz Matii_SP1 18 28:6
2 Matuszek Bartosz AT_bartek 12 16:10
3 Kostka Oliwier kranik69 6 9:19
4 Legut Tomasz tomek_601 0 0:18

 

KOLEJNE ROZGRYWKI – 2 czerwca od godziny 15:00-17:00

Warunkiem uznania wyniku jest rozegranie meczu i rewanżu w określonym czasie j.w. oraz po przesłaniu zdjęcia wyniku na adres biuro@esportpolska.org.

Nie odpowiadamy za jakość połączeń internetowych. Można ustalić przez komunikator rozgrywkę.

I Turniej FIFA 20 online 1/4 finału
Lp Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK I MECZ REWANŻ
1 Rus Samuel samuelekrus-ruse Matuszek Bartosz AT_bartek 0:3 w.o. 0:3 w.o.
2 Jurasz Kamil iBoars_Madej Maślanka Igor Fiszhix 3:3 0:2
3 Kapeta Artur arczipg Maślanka Michał MisiuPro123456 4:0 3:3
4 Szymoński Mateusz Matii_SP1 Kostka Aleksander totutotam07 12:0 11:0

 

 

1/2 FINAŁU – 3 czerwca 2020 – w godz. od 15:00 do 16:00

Warunkiem uznania wyniku jest rozegranie meczu i rewanżu w określonym czasie j.w. oraz po przesłaniu zdjęcia wyniku na adres biuro@esportpolska.org.

Nie odpowiadamy za jakość połączeń internetowych. Można ustalić przez komunikator rozgrywkę.

Lp Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK I MECZ REWANŻ
1 Kapeta Artur arczipg Szymoński Mateusz Matii_SP1 5:0 10:1
2 Maślanka Igor Fiszhix Matuszek Bartosz AT_bartek 4:4 4:1

 

3 czerwca 2020 – Grają o 3-4 miejsce

Lp Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK I MECZ REWANŻ
1 Szymoński Mateusz Matii_SP1 Matuszek Bartosz AT_bartek 2:1 3:0


FINAŁ – 4 czerwca 2020 – w godz. od 15:00 do 16:00

Warunkiem uznania wyniku jest rozegranie meczu i rewanżu w określonym czasie j.w. oraz po przesłaniu zdjęcia wyniku na adres biuro@esportpolska.org.

Nie odpowiadamy za jakość połączeń internetowych. Można ustalić przez komunikator rozgrywkę.

Lp Nazwisko i imię NICK Nazwisko i imię NICK I MECZ REWANŻ
1 Kapeta Artur arczipg Maślanka Igor Fiszhix    

 

FINAŁ FIFA20 ONLINE

SZKÓŁ POWIATU ŻYWIECKIEGO

 

4 miejsce – Matuszek Bartosz – AT_bartek

3 miejsce – Szymoński Mateusz – Matii_SP1

2 miejsce – 

1 miejsce –