Coś niesamowitego, walka do końca, doping, fair play, łzy przegranej i radość zwycięstwa – tak w skrócie można podsumować dzisiejszą rywalizację pomiędzy zawodnikami szkół biorących udział w Powiatowym Turnieju FIFA 18 w Szczyrku.

Dziękujemy serdecznie za przybycie i opiekę nad zawodnikami turnieju. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Do zobaczenia kolejnym razem.

Zwycięzcy Turnieju FIFA 18 w Szczyrku:

Grupa I:
1 miejsce – Dominik Kubica – SP Rybarzowice
2 miejsce – Sebastian Przybyła SP1 Szczyrk
3 miejsce – Agata Gawrońska SP 1 Szczyrk
Grupa II
1 miejsce – Kamil Nowicki – SP2 Wilkowice
2 miejsce – Sebastian Kanik – SP2 Wilkowice
3 miejsce – Norbert Wroniewski – SP2 Wilkowice
Grupa III
1 miejsce – Przemysław Ślęczka – ZS Silesia Czechowice Dziedzice
2 miejsce – Wiktor Węgrzynkiewicz – SMS Szczyrk/Buczkowice
3 miejsce – Kacper Balonek – LO CZechowice-Dziedzice
Gratulujemy!

Organizator Turnieju:
Stowarzyszenie Esport Polska

Współorganizatorzy:
Burmistrz Miasta Szczyrk p. Antoni Byrdy,
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczyrku p. Janusz Makuch.

Patronat:
Starosta Bielski p. Andrzej Płonka

Patronat medialny:
TBmedia.pl

[logo-carousel id=partnerzy]

Wyniki grupy SP

Runda 1/16

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Boba Kamil4Hamerlak Antoni40:3; wo
2Ciężak Kamil4Madej Pascal40:3
3Hołda Bartosz4Nogaj Bartosz40:3; wo
4Kubica Dominik4Ucher Natan43:2
5Boba Adam5Cieślar Oliver54:1
6Gwizdoń Dawid5Śleziona Jan50:3; wo
7Marek Jakub5Walusiak Filip51:2
8Matlak Filip5Wandzel Fabian50:2
9Krowicki Oliwier6wolny los
10Kruczek Artur6Kubica Kacper62:3
11Lis Nikodem6Kruczek Kacper60:3; wo
12Opitek Adam6Piznał Grzegorz61:2
13Przybyła Sebastian6Świerczek Karol63:0; wo
14Tyc Marcin6Wawrzuta Filip64:1
15Gawrońska Agata6wolny los
16

Runda 1/8

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Kubica Kacper6Wandzel Fabian52:0
2Ucher Natan4Przybyła Sebastian60:1
3Kubica Dominik4Śleziona Jan53:1
4Gawrońska Agata6Nogaj Bartosz44:1
5Madej Pascal4Tyc Marcin62:3
6Krowicki Oliwier6Boba Adam51:1; k.2:4
7Piznał Grzegorz6Hamerlak Antoni43:3; k.6:5
8Walusiak Filip5Kruczek Kacper60:2

Runda 1/4

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Tyc Marcin6Przybyła Sebastian62:3
2Gawrońska Agata6Boba Adam52:2; k.4:3
3Kubica Dominik4Kubica Kacper64:2
4Kruczek Kacper6Piznał Grzegorz60:0; k.1:3

Runda 1/2

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Przybyła Sebastian6Piznał Grzegorz64:0
2Gawrońska Agata6Kubica Dominik41:4

3/4 miejsce

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Gawrońska Agata6Piznał Grzegorz62:1

FINAŁ

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Kubica Dominik4Przybyła Sebastian62:2; k.5:3

Podsumowanie grupy SP

  • Miejsce 1 – Dominik Kubica – SP Rybarzowice
  • Miejsce 2 – Sebastian Przybyła – SP1 Szczyrk
  • Miejsce 3 – Agata Gawrońska – SP1 Szczyrk
  • Miejsce 4 – Grzegorz Piznał – SP Rybarzowice

Wyniki grupy Gimnazjum

Runda 1/16

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Bazarnicki Mateusz7Wroniewski Norbert70:4
2Gabryś Patryk7Kanik Sebastian2G3:2
3Hula Jakub7Majcher Piotr2G0:5
4Kania Robert7Nowicki Kamil2G0:3; wo
5Musialik Konrad7Wirski Paweł2G1:5
6Nosalik Stanisław7Wojtynek Jakub2G0:1
7Świerczek Szymon7Kamiński Krystian3G1:2
8Jasińska Natalia2GNikiel Maciej3G2:0
9Kolonko Patryk2GJakubiec Dominik3G2:2; k.0:3
10Stasica Jan2GSieja Maksymilian3G0:3; wo
11Dobija Krystian3GMadej Olivier3G0:2
12Gorczewski Kacper3GWajdzik Kamil3G0:2
13Stopka Kamil3GWiewióra Maciej3G12:0
14Dudys Kamil7Jasek Jakub3G3:0
15
16

Runda 1/8

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Wroniewski Norbert7Kamiński Krystian3G1:0
2Nowicki Kamil2GJakubiec Dominik3G8:0
3Gabryś Patryk7Majcher Piotr2G4:2
4Kolonko Patryk2GKanik Sebastian2G3:4
5Madej Olivier3GStopka Kamil3G1:2
6Sieja Maksymilian3GDudys Kamil73:3; k.3:4
7Jasińska Natalia2GWajdzik Kamil3G3:0
8Wojtynek Jakub2GWirski Paweł2G0:3

Runda 1/4

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Nowicki Kamil2GWirski Paweł2G5:1
2Dudys Kamil7Wroniewski Norbert70:2
3Kanik Sebastian2GStopka Kamil3G3:2
4Gabryś Patryk7Jasińska Natalia2G0:1

Runda 1/2

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Nowicki Kamil2GJasińska Natalia2G3:2
2Wroniewski Norbert7Kanik Sebastian2G2:4

3/4 miejsce

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Jasińska Natalia2GWroniewski Norbert74:5

Finał

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Nowicki Kamil2GKanik Sebastian2G4:3

Podsumowanie grupy 7/Gim

  • Miejsce 1 – Kamil Nowicki – SP2 Wilkowice
  • Miejsce 2 – Sebastian Kanik – SP2 Wilkowice
  • Miejsce 3 – Norbert Wroniewski – SP2 Wilkowice
  • Miejsce 4 – Natalia Jasińska – SP Rybarzowice

Wyniki grupy LO/Tech

Grupa 1

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Babicki Sebastian1Horwat Filip1AT40:3; wo
2Babicki Sebastian1Balonek Kacper10:3; wo
3Balonek Kacper1Horwat Filip1AT42:0

Grupa 2

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Fejdych Kacper1Śliwa Bartosz12:1
2Kurzydło Wojciech1AT4Śliwa Bartosz10:3; wo
3Kurzydło Wojciech1AT4Fejdych Kacper10:3; wo

Grupa 3

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Horwat Karol1AT4Ślęczka Przemysław1AT41:4
2Węgrzynkiewicz Wiktor2LOŚlęczka Przemysław1AT43:2
3Horwat Karol1AT4Węgrzynkiewicz Wiktor2LO0:7

1/2 Finału

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Fejdych Kacper1LOŚlęczka Przemysław1AT40:0; k.1:3
2Węgrzynkiewicz Wiktor2LOBalonek Kacper1LO3:0

3/4 miejsce

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Fejdych Kacper1LOBalonek Kacper1LO1:3

Finał

LpNazwisko i imięKlasaNazwisko i imięKlasaWynik
1Węgrzynkiewicz Wiktor2LOŚlęczka Przemysław1AT41:2

Podsumowanie grupy LO/Tech

  • Miejsce 1 – Przemysław Ślęczka – ZS Silesia Czechowice-Dziedzice
  • Miejsce 2 – Wiktor Węgrzynkiewicz – SMS Szczyrk
  • Miejsce 3 – Kacper Balonek – LO Czechowice Dziedzice
  • Miejsce 4 – Kacper Fejdych – LO Czechowice Dziedzice