Zaznacz stronę

Podsumowanie Turnieju

II Esportowe Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego FIFA19 za nami. Serdecznie dziękujemy za udział w turnieju wszystkim zawodnikom i ich opiekunom. Jesteśmy wdzięczni za ufundowanie nagród władzom powiatu żywieckiego oraz p. Andrzejowi Widzykowi i dyrekcji I LO im. Mikołaja Kopernika za pomoc w organizacji tego fantastycznego esportowego przedsięwzięcia. 

Do zobaczenia w 2020. Zagraj z nami, zostań mistrzem!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Więcej
Powiatowy Turniej  FIFA19 (16.11.2019) 1/16 finału  
           
Lp Nazwisko i imię Szkoła Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1 Gardas Seweryn SP1 Widlarz Joachim ZSP 0:1
2 Wydra Sebastian SP1 Roch Kościelny SPMS 2:0
3 Jędrzejczyk Mateusz ZSTiL Paweł Włoch  LO1 2:2; k.3:1
4 Żurawski Dawid ZSTiL Jakubiec Grzegorz ZSAiO 0:1
5 Czul Dominik ZSP Szymoński Mateusz SP1 2:0
6 Pławecki Sebastian SP1 Dziergas Patryk ZSME 0:1
7 Miłosz Luber  LO1 Samuel Rus  LO1 0:7
8 Wolny Franciszek SP1 Duraj Adrian ZSP 1:0
9 Mierzeński Mateusz SP1 Baron Jakub ZSP 1:2
10 Kubień Mikołaj ZSZ Szymoński Grzegorz SP1 1:0
11 Maciej Piotrowski  LO1 Osojca Marcin ZSME 1:1; k. 3:0
12 Jakub Nowak  LO1 Czaniecki Igor SP1 5:0
13 Jakub Ostrowski  LO1 Widzyk Jakub ZSME 5:0
14 Szymon Pietraszko  LO1 Talik Michał ZSEG 0:0; k.5:4
15 Ścieszka Patryk ZSTiL Kupczak Damian ZSEG 2:1
16 Mateusz Studencki  LO1 Hura Sebastian ZSTiL 0:3
           
           
Powiatowy Turniej  FIFA19 (16.11.2019) 1/8 finału  
           
Lp Nazwisko i imię Szkoła Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1 Kubień Mikołaj ZSZ Baron Jakub ZSP 2:0
2 Maciej Piotrowski  LO1 Dziergas Patryk ZSME 6:1
3 Czul Dominik ZSP Widlarz Joachim ZSP 4:0
4 Ścieszka Patryk ZSTiL Hura Sebastian ZSTiL 4:3
5 Samuel Rus  LO1 Wydra Sebastian SP1 5:1
6 Szymon Pietraszko  LO1 Jędrzejczyk Mateusz ZSTiL 3:4
7 Jakub Ostrowski  LO1 Wolny Franciszek SP1 3:1
8 Jakubiec Grzegorz ZSAiO Jakub Nowak  LO1 0:3
           
           
Powiatowy Turniej  FIFA19 (16.11.2019) 1/4 finału  
           
Lp Nazwisko i imię Szkoła Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1 Czul Dominik ZSP Maciej Piotrowski  LO1 2:1
2 Kubień Mikołaj ZSZ Jakub Nowak  LO1 2:3
3 Jakub Ostrowski  LO1 Jędrzejczyk Mateusz ZSTiL 5:1
4 Ścieszka Patryk ZSTiL Samuel Rus  LO1 1:1; k. 5:4
           
           
Powiatowy Turniej  FIFA19 (16.11.2019) 1/2 finału  
           
Lp Nazwisko i imię Szkoła Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1 Czul Dominik ZSP Ścieszka Patryk ZSTiL 1:7
2 Jakub Ostrowski  LO1 Jakub Nowak  LO1 5:7
           
           
Powiatowy Turniej  FIFA19 (16.11.2019) Finał
           
Lp Nazwisko i imię Szkoła Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1 Ścieszka Patryk ZSTiL Jakub Nowak  LO1 2:7
           
Powiatowy Turniej  FIFA19 (16.11.2019) o 3 miejsce  
           
Lp Nazwisko i imię Szkoła Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1 Czul Dominik ZSP Jakub Ostrowski  LO1 3:4