Zaznacz stronę

Coś niesamowitego, walka do końca, doping, fair play, łzy przegranej i radość zwycięstwa – tak w skrócie można podsumować dzisiejszą rywalizację pomiędzy zawodnikami szkół biorących udział w Powiatowym Turnieju FIFA 18 w Szczyrku.

Dziękujemy serdecznie za przybycie i opiekę nad zawodnikami turnieju. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Do zobaczenia kolejnym razem.

Zwycięzcy Turnieju FIFA 18 w Szczyrku:

Grupa I:
1 miejsce – Dominik Kubica – SP Rybarzowice
2 miejsce – Sebastian Przybyła SP1 Szczyrk
3 miejsce – Agata Gawrońska SP 1 Szczyrk
Grupa II
1 miejsce – Kamil Nowicki – SP2 Wilkowice
2 miejsce – Sebastian Kanik – SP2 Wilkowice
3 miejsce – Norbert Wroniewski – SP2 Wilkowice
Grupa III
1 miejsce – Przemysław Ślęczka – ZS Silesia Czechowice Dziedzice
2 miejsce – Wiktor Węgrzynkiewicz – SMS Szczyrk/Buczkowice
3 miejsce – Kacper Balonek – LO CZechowice-Dziedzice
Gratulujemy!

Organizator Turnieju:
Stowarzyszenie Esport Polska

Współorganizatorzy:
Burmistrz Miasta Szczyrk p. Antoni Byrdy,
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczyrku p. Janusz Makuch.

Patronat:
Starosta Bielski p. Andrzej Płonka

Patronat medialny:
TBmedia.pl

Wyniki grupy SP

Runda 1/16

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Boba Kamil 4 Hamerlak Antoni 4 0:3; wo
2 Ciężak Kamil 4 Madej Pascal 4 0:3
3 Hołda Bartosz 4 Nogaj Bartosz 4 0:3; wo
4 Kubica Dominik 4 Ucher Natan 4 3:2
5 Boba Adam 5 Cieślar Oliver 5 4:1
6 Gwizdoń Dawid 5 Śleziona Jan 5 0:3; wo
7 Marek Jakub 5 Walusiak Filip 5 1:2
8 Matlak Filip 5 Wandzel Fabian 5 0:2
9 Krowicki Oliwier 6 wolny los
10 Kruczek Artur 6 Kubica Kacper 6 2:3
11 Lis Nikodem 6 Kruczek Kacper 6 0:3; wo
12 Opitek Adam 6 Piznał Grzegorz 6 1:2
13 Przybyła Sebastian 6 Świerczek Karol 6 3:0; wo
14 Tyc Marcin 6 Wawrzuta Filip 6 4:1
15 Gawrońska Agata 6 wolny los
16

Runda 1/8

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Kubica Kacper 6 Wandzel Fabian 5 2:0
2 Ucher Natan 4 Przybyła Sebastian 6 0:1
3 Kubica Dominik 4 Śleziona Jan 5 3:1
4 Gawrońska Agata 6 Nogaj Bartosz 4 4:1
5 Madej Pascal 4 Tyc Marcin 6 2:3
6 Krowicki Oliwier 6 Boba Adam 5 1:1; k.2:4
7 Piznał Grzegorz 6 Hamerlak Antoni 4 3:3; k.6:5
8 Walusiak Filip 5 Kruczek Kacper 6 0:2

Runda 1/4

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Tyc Marcin 6 Przybyła Sebastian 6 2:3
2 Gawrońska Agata 6 Boba Adam 5 2:2; k.4:3
3 Kubica Dominik 4 Kubica Kacper 6 4:2
4 Kruczek Kacper 6 Piznał Grzegorz 6 0:0; k.1:3

Runda 1/2

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Przybyła Sebastian 6 Piznał Grzegorz 6 4:0
2 Gawrońska Agata 6 Kubica Dominik 4 1:4

3/4 miejsce

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Gawrońska Agata 6 Piznał Grzegorz 6 2:1

FINAŁ

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Kubica Dominik 4 Przybyła Sebastian 6 2:2; k.5:3

Podsumowanie grupy SP

  • Miejsce 1 – Dominik Kubica – SP Rybarzowice
  • Miejsce 2 – Sebastian Przybyła – SP1 Szczyrk
  • Miejsce 3 – Agata Gawrońska – SP1 Szczyrk
  • Miejsce 4 – Grzegorz Piznał – SP Rybarzowice

Wyniki grupy Gimnazjum

Runda 1/16

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Bazarnicki Mateusz 7 Wroniewski Norbert 7 0:4
2 Gabryś Patryk 7 Kanik Sebastian 2G 3:2
3 Hula Jakub 7 Majcher Piotr 2G 0:5
4 Kania Robert 7 Nowicki Kamil 2G 0:3; wo
5 Musialik Konrad 7 Wirski Paweł 2G 1:5
6 Nosalik Stanisław 7 Wojtynek Jakub 2G 0:1
7 Świerczek Szymon 7 Kamiński Krystian 3G 1:2
8 Jasińska Natalia 2G Nikiel Maciej 3G 2:0
9 Kolonko Patryk 2G Jakubiec Dominik 3G 2:2; k.0:3
10 Stasica Jan 2G Sieja Maksymilian 3G 0:3; wo
11 Dobija Krystian 3G Madej Olivier 3G 0:2
12 Gorczewski Kacper 3G Wajdzik Kamil 3G 0:2
13 Stopka Kamil 3G Wiewióra Maciej 3G 12:0
14 Dudys Kamil 7 Jasek Jakub 3G 3:0
15
16

Runda 1/8

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Wroniewski Norbert 7 Kamiński Krystian 3G 1:0
2 Nowicki Kamil 2G Jakubiec Dominik 3G 8:0
3 Gabryś Patryk 7 Majcher Piotr 2G 4:2
4 Kolonko Patryk 2G Kanik Sebastian 2G 3:4
5 Madej Olivier 3G Stopka Kamil 3G 1:2
6 Sieja Maksymilian 3G Dudys Kamil 7 3:3; k.3:4
7 Jasińska Natalia 2G Wajdzik Kamil 3G 3:0
8 Wojtynek Jakub 2G Wirski Paweł 2G 0:3

Runda 1/4

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Nowicki Kamil 2G Wirski Paweł 2G 5:1
2 Dudys Kamil 7 Wroniewski Norbert 7 0:2
3 Kanik Sebastian 2G Stopka Kamil 3G 3:2
4 Gabryś Patryk 7 Jasińska Natalia 2G 0:1

Runda 1/2

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Nowicki Kamil 2G Jasińska Natalia 2G 3:2
2 Wroniewski Norbert 7 Kanik Sebastian 2G 2:4

3/4 miejsce

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Jasińska Natalia 2G Wroniewski Norbert 7 4:5

Finał

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Nowicki Kamil 2G Kanik Sebastian 2G 4:3

Podsumowanie grupy 7/Gim

  • Miejsce 1 – Kamil Nowicki – SP2 Wilkowice
  • Miejsce 2 – Sebastian Kanik – SP2 Wilkowice
  • Miejsce 3 – Norbert Wroniewski – SP2 Wilkowice
  • Miejsce 4 – Natalia Jasińska – SP Rybarzowice

Wyniki grupy LO/Tech

Grupa 1

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Babicki Sebastian 1 Horwat Filip 1AT4 0:3; wo
2 Babicki Sebastian 1 Balonek Kacper 1 0:3; wo
3 Balonek Kacper 1 Horwat Filip 1AT4 2:0

Grupa 2

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Fejdych Kacper 1 Śliwa Bartosz 1 2:1
2 Kurzydło Wojciech 1AT4 Śliwa Bartosz 1 0:3; wo
3 Kurzydło Wojciech 1AT4 Fejdych Kacper 1 0:3; wo

Grupa 3

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Horwat Karol 1AT4 Ślęczka Przemysław 1AT4 1:4
2 Węgrzynkiewicz Wiktor 2LO Ślęczka Przemysław 1AT4 3:2
3 Horwat Karol 1AT4 Węgrzynkiewicz Wiktor 2LO 0:7

1/2 Finału

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Fejdych Kacper 1LO Ślęczka Przemysław 1AT4 0:0; k.1:3
2 Węgrzynkiewicz Wiktor 2LO Balonek Kacper 1LO 3:0

3/4 miejsce

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Fejdych Kacper 1LO Balonek Kacper 1LO 1:3

Finał

Lp Nazwisko i imię Klasa Nazwisko i imię Klasa Wynik
1 Węgrzynkiewicz Wiktor 2LO Ślęczka Przemysław 1AT4 1:2

Podsumowanie grupy LO/Tech

  • Miejsce 1 – Przemysław Ślęczka – ZS Silesia Czechowice-Dziedzice
  • Miejsce 2 – Wiktor Węgrzynkiewicz – SMS Szczyrk
  • Miejsce 3 – Kacper Balonek – LO Czechowice Dziedzice
  • Miejsce 4 – Kacper Fejdych – LO Czechowice Dziedzice